Junior Project Manager

praca it: etat dla MADCODERS / Szczecin

Tagi: projectmanager

Madcoders to firma zajmująca się produkcją i utrzymaniem oprogramowania. Nasz główny obszar zainteresowania to aplikacje internetowe i mobilne.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Project Manager ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego.

Miejsce pracy: ul. Kaszubska 57, 70- 402 Szczecin
Wymagania:
- znajomość języka angielskiego/niemieckiego – płynny w mowie i piśmie;
- doświadczenie w pracy przy projektach internetowych, w tym: sklepy internetowe, strony www, aplikacje mobilne;
- bardzo dobra organizacja pracy;

Obowiązki:
- utrzymywanie stałego kontaktu ( telefonicznego, mailowego) z klientem;
- kontakt z zespołem IT
- udział w planowaniu zadań dla zespołu IT wg. wymagań klienta;
- kontrola poprawności wykonanych zadań pod względem merytorycznym/ funkcjonalnym

Oferujemy:
- Bezstresową atmosferę pracy w biurze w centrum Szczecina
- Kawa i club-mate :-)
- Wygodne biurko
- Wspólne wyjazdy na ciekawe eventy
- Projekty, w których stawiamy na jakość i innowacyjność

Forma współpracy:
Umowa o pracę (miesiąc próbny a następnie umowa na czas nieokreślony)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-28
Wyświetlona: 4408 razy