PHP Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: PHP

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w sektorze usług konsultingowych, technologii informatycznych oraz outsourcingu, prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżynier Oprogramowania.

Opis stanowiska:
• Rozwój i wsparcie aplikacji PHP
• Zarządzanie cyklem życia projektów (analiza wymagań, projekt, wdrażanie, gwarancja jakości, wsparcie na wczesnym etapie)
• Kontakt z klientami
• Koordynacja przepływu informacji
• Udział we wszystkich etapach tworzenia oprogramowania

Wymagania:
• 2–5 lat doświadczenia w PHP
• Wiedza z zakresu procesu inżynierii oprogramowania – cykl życia projektów
• Znajomość i doświadczenie w użytkowaniu baz danych (np. MySQL)
• Wiedza z zakresu C#/.NET oraz doświadczanie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz uzyskanie certyfikatu ( np. ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database)
• Możliwość zaangażowania w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-25
Wyświetlona: 3649 razy