Java Developer w Warszawie

praca it: etat dla P.B.A. / Warszawa

Tagi: Java Developer Programista Warszawa

Poszukujemy dla naszego Klienta osób chętnych do współpracy w ramach projektu. Pierwsze zamówienie będzie trwało 3 miesiące, ale istnieje możliwość przedłużenia współpracy. Praca będzie odbywała się w biurze naszego Klienta w Warszawie, w dzielnicy Wilanów.

Aktualnie poszukujemy Programistów Java również na terenie innych warszawskich dzielnic, więc tym bardziej zachęcam do aplikowania.

Zakres obowiązków:

Do głównych obowiązków będzie należało tworzenie okien webowych oraz webservisów

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość Java
• Znajomość środowiska JSF 2.0
• Znajomość Eclipse
• Mile widziana znajomość Oracle i Primefaces

Oferujemy:

• Komfortowe warunki pracy
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
• Możliwość rozwoju i współpracy z kompetentnymi osobami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-17
Wyświetlona: 3736 razy