Specjalista ds. Integracji Systemów IT

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Linux Unix Bash SQL SOAP

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Lokalizacja: Warszawa (Bemowo)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony, preferowana długofalowa współpraca

Zakres obowiązków:

– Udział w projektach integracji systemów informatycznych – Analiza wymagań biznesowych Klientów – Wdrażanie zdefiniowanych funkcjonalności – Administracja i rozwój istniejących systemów – Docelowo możliwość pracy zdalnej po zakończeniu etapu wdrożenia w projekt

Wymagania:

– Znajomość systemów Unix/Linux – Znajomość języków skryptowych (m.in. PERL, BASH) – Znajomość standardów integracyjnych: SOAP, JMS, XML, XSLT – Znajomość języka SQL. – Znajomość baz danych pod kątem administracyjnym (MS SQL Server, Oracle, MySQL) – Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne – Znajomości języka angielskiego Mile widziana: – Umiejętność programowania w języku JAVA

Oferujemy:

– Atrakcyjne warunki płacowe – Czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach, możliwość awansu zawodowego – Możliwość pracy zdalnej – Stabilną i długofalową współpracę – Młody i zaangażowany w swoją pracę zespół

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-15
Wyświetlona: 4277 razy