Administrator Linux - DaftCode

praca it: etat dla Daftcode / Warszawa

Tagi: linux bash administracja

W DaftCode tworzymy aplikacje wspierające biznes. Specjalizujemy się w produkcji solidnego oprogramowania oraz wydajnych i intuicyjnych aplikacji internetowych.
W tym co robimy jesteśmy najlepsi!

Chcesz pracować w młodym, zgranym zespole, w miłej i inspirującej atmosferze, gdzie będziesz mógł skutecznie rozwijać swoje umiejętności? Dołącz do nas!

Poszukujemy: Administrator Linux
Biuro: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • opieka i administracja systemami Linux
  • wsparcie zespołów projektowych, programistów
  • kreowanie architektury infrastruktury serwisów

Wymagania:

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenia w pracy jako administrator systemów Linux (w szczególności Ubuntu Server LTS)
  • doświadczenie z aplikacjami pracującymi pod dużym obciążeniem
  • wiedza na temat zagadnień sieciowych – znajomość stosu TCP/IP
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
  • znajomość Nginx,TeamCity/Jenkins, Nagios
  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (VMware)
  • wiedzy z zakresu baz danych: PostgreSQL, MySQL
  • podstawowa znajomość języków skryptowych: bash, python
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • zdolność szybkiego działania i podejmowania decyzji

Mile widziana znajomość:

  • Xen, Proxmox
  • HAProxy
  • Distributed File Systems,
  • Corosync & Pacemaker

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • atrakcyjny pakiet dodatków (medyczny oraz sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • realne możliwości rozwoju
  • hackathony, hackday’e, szkolenia
  • luźną atmosferę pracy
  • owocne poniedziałki i środy
  • najlepszą kawę na świecie
  • bogatą firmową biblioteczkę
  • chill-room, w którym znajdziesz PlayStation 4, symulator wyścigów samochodowych Gran Turismo 6, mini hokeja, gitarę elektryczną i samych fajnych ludzi!

Aplikuj: career@daftcode.com

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-09
Wyświetlona: 4256 razy