Administrator serwerów i sieci

praca it: etat dla Human Resources Pland / Gliwice

Tagi: Linux LAN WAN GPON

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej usługi multimedialne zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Knurów (śląskie)

Obowiązki:
Konfiguracja i administracja serwerów Linux, efektywne rozwiązywanie problemów,
Zarządzanie aplikacjami,
Konfiguracja urządzeń sieciowych,
Administracja siecią LAN, WAN, GPON.

Wymagania:
Ok. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Umiejętność obsługi serwerów Linux (Ubuntu/Debian),
Znajomość zagadnień virtualizacji,
Dobra znajomość sieci L2 i L3 (vlan, routing, VPN)
Umiejętność pisania skryptów (np. w bash, php, perl, python, javascript)
Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienia dokumentacji,
Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i dostęp do najnowszych technologii,
Miłą atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-09
Wyświetlona: 4543 razy