FrontEnd/Web Developer

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: SEO JavaScript jQuery Rest FrontEnd

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego.

Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko:

Nr ref: WMS15FRLX
Miejsce pracy: Warszawa / Zdalnie

Opis stanowiska:
• rozwój, utrzymanie i pozycjonowanie firmowej strony internetowej
• budowa, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych
• bezpośrednia praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń
• bezpośrednia współpraca z działem marketingu/sprzedaży
• efektywne dostarczanie produktów projektowych
• rozwój przyjaznego interfejsu użytkownika
• tworzenie i rozwijanie elastycznej i wydajnej warstwy dostępu do danych
• współpraca z międzynarodowym zespołem Web Developerów

Wymagania:
• co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach
• bardzo dobra znajomość standardów oraz technologii webowych (HTML5, CSS3, JavaScript/AJAX, jQuery, REST, JSON)
• bardzo dobra znajomość zasad projektowania graficznego
• bardzo dobra znajomość zasad SEO
• doświadczenie w budowie serwisów mobilnych oraz RWD
• dobra umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio 2008/2010 i .NET 4.0 oraz C#
• dobra znajomość wzorca projektowego MVC, Razor
• dobra znajomość SQL, T-SQL – tworzenie rozwiązań, utrzymanie, optymalizacja
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• zorientowanie na sukces
• ambicja i chęć rozwoju

Mile widziane:

• znajomość metodyki Scrum
• znajomość PostgreSQL
• znajomość SVN

Znajomość w/w wymagań będzie weryfikowana podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Oferujemy:

• praca projektowa / pół etatu
• duża możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów
• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
• możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii
• konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-08
Wyświetlona: 3948 razy