New Business Manager

praca it: etat dla Enlive / Gdańsk

Tagi: handlowiec new business manager account manager przedstawiciel handlowy

Enlive, starając się ściągać najlepszych ludzi, wraz z rozwojem firmy szuka pracownika. Osoba ta będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utworzenie od podstaw działu New Business, który zdobędzie niejednego klienta, dla którego przygotujemy kozackie projekty! Mieścimy się koło stadionu PGE Arena, w piłkę pograć też możemy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT
  • umiejętności sprzedażowych na poziomie generującym wytrzeszcz oczu
  • metafizycznej znajomości Google Docs’ów i innych softów
  • zdolności negocjacyjnych niczym Roger Sterling
  • znajomości j. angielskiego pozwalającej na komunikację z klientami

Obowiązki:

  • budowanie bazy klientów (aktywne poszukiwanie nowych klientów)
  • utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami
  • analiza briefów marketingowych, spotkania z klientami i tworzenie przekonujących ofert
  • negocjowanie warunków handlowych
  • raportowanie pracy

Oferujemy:

  • luźną atmosferę i dogodne godziny pracy
  • elastyczność form zatrudnienia (faktura/umowa/umowa o współpracę)
  • podstawowe wynagrodzenie + prowizja od obrotu (6000 zł netto – 10 000 zł netto = 8%, 10 000 zł netto – 15 000 zł netto = 10%, 15 000 zł netto + = 12%)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon + laptop)
    ( samodzielność oraz niezależność w dobieraniu strategii sprzedażowej, bo kasa się musi zgadzać :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-08
Wyświetlona: 4719 razy