Front End Developer

praca it: etat dla Feedink / Warszawa

Tagi: angularjs javasrcipt html5 css3 php5

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą dostarczającą profesjonalne usługi z zakresu tworzenia oraz zarządzania wysokiej jakości plikami produktowymi. Pracujemy z największymi Klientami z kategorii ecommerce na rynku Polskim i międzynarodowym.

Opis stanowiska:

Chcesz dołączyć do startupu? Szukamy ludzi, którzy kochają technologie i mają doświadczenie w UI/UX Front End – dołącz do naszego team’u i pokaż na co Cię stać!

W feedink będziesz odpowiedzialny za rozwój front development’u naszego produktu.

Wymagania:

CHCESZ APLIKOWAĆ? POWINIENNEŚ SPEŁNIAĆ PONIŻSZE WYMAGANIA:

Excellent knowledge of JavaScript & strong programming skills
Single-page app development experience (HTML5, CSS3, JS, AngularJS or similar)
Well-grounded knowledge of Web
Responsive design implementation experience
Knowledge of cross-browser development
Familiarity with UX and UI design

TE UMIEJĘTNOŚĆI NIEKONIECZNE ALE NA PEWNO BĘDZIE TO NA PLUS:

Exeprience with PHP5 and Symphony framework
Knowledge of Bootstrap, jQuery/AJAX, RestAPI

Oferujemy:

Szanse pracy w prawdziwym produkcie SaaS z wizją międzynarodowego rozwoju
Prawdziwy wpływ na rozwój naszej firmy
Pracę w pełnym zakresie godzin blisko centrum (okolice dworca zachodniego)
Możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu
Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-08
Wyświetlona: 4417 razy