Grafik / Projektant

praca it: etat dla IT European Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: grafik

Jesteśmy firmą IT realizującą globalne projekty.
Obecnie poszukujemy osoby do pracy w charakterze Grafika/Projektanta przy nowym projekcie o międzynarodowym zasięgu.

Zadania:
opracowanie projektu graficznego nowego serwisu
aktywny udział przy projektowaniu nowych rozwiązań

Wymagania:
- doświadczenie w projektowaniu rozbudowanych portali i serwisów internetowych poparte portfolio,
- kreatywne myślenie, wyczucie estetyki,
- wiedza na temat nowoczesnych trendów w grafice,
- znajomość zasad usability

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- miłą atmosferę pracy w startupie,
- możliwość współtworzenia serwisu, który planujemy spopularyzować na całym świecie

Proponujemy współpracę na podstawie umowy o dzieło / DG z możliwością współpracy na stałe przy dalszej rozbudowie serwisu i przy innych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-07
Wyświetlona: 4520 razy