JavaScript Developer

praca it: etat dla Human&Hunter / Warszawa

Tagi: JavaScript OOP html css3 node js CoffeeScript

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów zajmującego się tworzeniem aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JS/EC/Ł

Oczekiwania:
• znajomość HTML, CSS3 oraz JavaScript
• wiedza na temat OOP i wzorców projektowych
• znajomość systemów kontroli wersji
• znajomość technologii AJAX
• podstawowa znajomość baz danych
• umiejętność pisania czystego kodu
• znajomość Node.js oraz CoffeeScript
• umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• wykształcenie wyższe inżynierskie
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• znajomość dowolnego frameworka MV* dla języka JavaScropt (React, Backbone.js)
• umiejętność tworzenia kodu działającego na różnych przeglądarkach, platformach oraz na urządzeniach mobilnych
• wiedza w zakresie Responsive Web Design oraz Progressive Enhacement
• doświadczenie w pracy z Gulp

Zadania:
• udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych
• współpraca z zespołem developerów

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji
• zarobki w granicach 8500 – 12800 brutto
• dostęp do najnowszego oprogramowania i sprzętu
• możliwość realizowania ciekawych projektów
• elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
• wyjątkowo przyjazną atmosferę w pracy
• atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, spotkania integracyjne
• napoje i przekąski w miejscu pracy)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-07
Wyświetlona: 3876 razy