Specjalista ds. testów

praca it: etat dla Alior Bank / Kraków

Tagi: testy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.
Po raz pierwszy w historii jako polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł: „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” przyznawany przez „Retail Banker International”
Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w sektorze bankowym na stanowisku:

Kraków
Region małopolskie

Zakres obowiązków
• testowanie systemów informatycznych Banku
• raportowanie wykrytych błędów oraz postępu i wyników prowadzonych testów
• projektowanie oraz tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
• dokumentowanie wyników testów
• udział przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych
• udział w projektach, których zakres obejmuje szereg czynności wykonywanych w Pionie Informatyki i innych komórkach Banku
• współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie przygotowania dokumentacji i wymagań oraz przeprowadzanych testów
• wykorzystywanie i udoskonalanie narzędzi wspierających Testy manualne i automatyczne

Wymagania
• wyższe wykształcenie o profilu informatycznym i/lub finansowym (lub ostatni rok studiów)
• znajomość zagadnień jakości i testowania systemów informatycznych
• znajomość narzędzi wspomagających proces testowania
• znajomość produktów bankowych
• podstawowa znajomość składni SQL
• zdolność analitycznego myślenia
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym
• certyfikat ISTQB będzie dodatkowym atutem

Wybranym osobom oferujemy:
• umowę o pracę
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego
• udział w ciekawych projektach
• elastyczne godziny pracy dla osób studiujących
• wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
• dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
• pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-07
Wyświetlona: 4016 razy