Tester Oprogramowania

praca it: etat dla Infobright Inc. / Warszawa

Tagi: QA Testowanie Tester Zapewnienie jakości

Od ponad 10 lat Infobright rozwija własne produkty bazodanowe. Nasze rozwiązania umożliwiają przechowywanie i analizę setek terabajtów danych, zwłaszcza tych generowanych maszynowo. Do grona naszych klientów należą najwięksi na świecie dostawcy oprogramowania i infrastruktury dla telekomunikacji.
Jesteśmy firmą międzynarodową z biurami między innymi w Chicago i Toronto. Warszawski zespół R&D stale rozwija nasze technologie dla zastosowań w świecie Internet of Things.
Do naszego warszawskiego oddziału poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało planowanie, automatyzacja i utrzymanie testów regresyjnych i akceptacyjnych. Wyszukiwanie i zgłaszanie błędów w oprogramowaniu oraz zatwierdzanie poprawek. Wspólnie z innymi członkami zespołu będziesz analizował przypadki użycia i pomagał w optymalizacji naszych produktów do potrzeb klientów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemów Linux i Windows oraz umiejętność pisania skryptów.
  • Znajomość SQL i baz danych (MySQL, PostgreSQL).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Znajomość języka Python.
  • Znajomość Subversion.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w międzynarodowej firmie nad rozwojem nowatorskiej technologii.
  • Styczność z praktycznymi wyzwaniami z dziedziny przechowywania i analizy dużych zbiorów danych (Big Data).
  • Doskonałą atmosferę pracy i szansę rozwoju zawodowego.
  • Biuro w centrum Warszawy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-01
Wyświetlona: 4168 razy