Inżynier systemowy (Oracle)

praca it: etat dla Comarch / Warszawa

Tagi: Inżynier systemowy oracle

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat) doświadczenie w zakresie utrzymania i wdrożenia systemów serwerowych (konfiguracja serwerów, macierzy, backupu) znajomość zagadnień związanych z bazami danych Oracle, mile widziana PostreSQL, oraz MySQL znajomość systemu operacyjnego UNIX/Linux oraz Windows znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją serwerów mile widziana znajomość rozwiązań sieciowych (routery, switche, firewalle) umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność bardzo dobra organizacja pracy znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:

administracja systemów produkcyjnych i testowych (OS, middleware, hardware) monitorowanie i raportowanie wydajności systemów serwerowych administracja, archiwizacja i odtwarzanie baz danych Oracle usprawnianie i automatyzacja wykonywanych czynności administracyjnych weryfikacja poprawności instalacji, diagnoza i rozwiązywanie problemów administrowanie systemami wewnętrznymi m. in. systemami kontroli wersji, zarządzania zgłoszeniami, serwerami plików przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem współpracę z doświadczonymi specjalistami stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-28
Wyświetlona: 4579 razy