Asystent ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: It Wsparcie Helpdesk Service Desk francuski

Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy obecnie Konsultantów z dobrą znajomością języka francuskiego, do pracy w Katowicach w ramach projektu dla naszego Klienta, będącego jedną z największych firm świadczących usługi IT na rynku europejskim.

Opis stanowiska:
• Telefoniczna osługa klienta francuskojęzycznego
• Prowadzenie korespondencji mailowej z klientem
• Rozwiązywanie problemów
• Przekazywanie informacji
• Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:
• Biegła znajomość języka francuskiego – warunek konieczny (poziom B2+/C1)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Otwartość i komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
• Umiejętność adaptacji do pracy w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-28
Wyświetlona: 4693 razy