Administrator systemów i sieci / pracownik działu wsparcia IT

praca it: etat dla Geo-Com / Warszawa

Tagi: linux network administrator windows routing

Poszukujemy pracownika na stanowisko administratora systemów i sieci – pracownika działu wsparcia IT.

Zakres obowiązków:
-wsparcie klientów i obsługa zgłoszeń
-administracja serwerami Linux/Windows
-administracja stacjami roboczymi Windows
-dbanie o rozwój i prawidłowe działanie elementów infrastruktury

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość systemów Windows, GNU/Linux
-bardzo dobra znajomość usług sieciowych opartych o protokoły takie jak: HTTP, SMTP, FTP, DNS
-znajomość zagadnień dotyczących administracji sieciami
-znajomość jednego z języków skryptowych: Bash, Perl, Python
-umiejętność pracy w zespole
-prawo jazdy kat. B
-znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na: komunikację z działem wsparcia innych firm; czytanie/tworzenie dokumentacji

Dodatkowymi atutami będą:
-znajomość zagadnień związanych z systemami wirtualizacji
-chęć rozwijania swoich kompetencji
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:
-ciekawą pracę, gdzie wiele zależy od Ciebie
-możliwość rozwoju zawodowego
-wygodne biuro

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-27
Wyświetlona: 4422 razy