Programista Java/Salesforce (cała Polska, możliwość pracy zdalnej)

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: Java Salesforce

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Do naszego zespołu szukamy osób kreatywnych, gotowych na rozwój oraz poznanie najdynamiczniej rozwijającej się technologii na światowym rynku IT.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Programisty

Obowiązki:
- Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce
- Wprowadzanie zmian i konfiguracji zgodnie z przedstawionymi wymaganiami
- Praca w oparciu o metodykę Agile

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie w programowaniu w języku Java lub Salesforce
- Chęć poznania oraz dalszego rozwoju w technologii Salesforce
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-26
Wyświetlona: 4301 razy