Programista PL/SQL (systemy billingowe)

praca it: etat dla Comarch / Lublin

Tagi: Programista PL/SQL

Wymagania:

wykształcenie informatyczne (mile widziani również studenci ostatnich lat) znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych (Oracle) znajomość SQL oraz PL/SQL znajomość j. angielskiego min. na poziomie analizy dokumentacji technicznej umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole pasja i otwartość na nowe doświadczenia oraz technologie pozytywne nastawienie do otoczenia

Dodatkowe atuty:

znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania i/lub projektowania baz danych znajomość zwinnych metodyk programowania znajomość Java znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

aktywny udział w realizacji projektów IT projektowanie, implementacja oraz konfiguracja nowych funkcjonalności w obszarach systemów billingowych organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

pracę w jednej z czołowych firm branży IT na świecie udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych współpracę z doświadczonymi specjalistami elastyczne godziny pracy dla osób studiujących pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-24
Wyświetlona: 3999 razy