Back-End Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Back-End Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego Klienta – doświadczonej, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie skanowania laserowego oraz prowadzenia pomiarów geodezyjnych, korzystającej z najbardziej zaawansowanego oprogramowania oraz sprzętu – poszukujemy osoby na stanowisko Software Developera.

Opis stanowiska:
• Kształtowanie i rozwijanie struktury kodu back-end dla aplikacji webowych
• Kreowanie nowych koncepcji i pomysłów oraz przedstawianie ich zespołowi
• Prowadzenie projektów, integrowanie kodu z serwisami i aplikacjami webowymi
• Tworzenie narzędzi wspierających pracę zespołu programistycznego

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki, inżynierii, matematyki lub kierunków pokrewnych
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy przy projektowaniu i tworzeniu back-endów
• Doświadczenie w pracy z C#, ASP.NET, MVC oraz w projektowaniu baz danych
• Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w międzynarodowym środowisku
• Wysoko rozwinięte zdolności rozwiązywania problemów i zdolności komunikacyjne
• Doświadczenie w ramach testów jednostkowych oraz innych metodologii testowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z MS SQL, MS Visual Studio, aplikacjami mobilnymi, oraz przetwarzaniem dużych zbiorów danych
• Znajomość złożonych graficznie aplikacji sieciowych
• Doświadczenie w pracy w środowisku SCRUM/AGILE

Oferujemy:
• Pracę w środowisku międzynarodowym
• Konkurencyjne i stabilne warunki wynagrodzenia
• Możliwość ciągłego poszerzania umiejętności i rozwoju
• Przyjazną atmosferę w pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-21
Wyświetlona: 4218 razy