Full-Stack Web Developer

praca it: etat dla G2 TEAM Agencja Interaktywna / Poznań

Tagi: PHP MySQL HTML YII2 Symfony2 Zend CodeIgniter WordPress Backbone js Angular js

Chciałbyś odgrywać kluczową rolę w zespole składającym się z programistów, grafików i analityków biznesowych oraz pracować dla firmy w której praca programisty cieszy się wielkim uznaniem? Chciałbyś samodzielnie prowadzić duże projekty i stale się rozwijać?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę!

Twoje zadania:

- Wdrażanie stron internetowych i aplikacji biznesowych dla krajowych i zagranicznych klientów

- Praca nad naszymi własnymi przedsięwzięciami internetowymi

- Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z kierownikiem projektu i klientami

- Nadzór, aktualizacja i rozwijanie aplikacji internetowych naszych klientów

- Stałe udoskonalanie procesu wytwarzania oprogramowania w firmie

Nasze wymagania:

- Bardzo dobra znajomość PHP i MySQL oraz zagadnień związanych z tworzeniem backendu aplikacji webowych

- Bardzo dobra znajomość HTML/CSS/JavaScript i zagadnień związanych z tworzeniem frontendu aplikacji webowych

- Znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP (YII2, Symfony2, Zend, CodeIgniter)

i przynajmniej jednego frameworka JavaScript (Backbone.js, Angular.js, React)

- Dobra znajomość CMS WordPress

- Praktyczna znajomość GIT

Oferujemy:

Wynagrodzenie netto w przedziale 3000zł – 3500zł na start

Szybki rozwój personalny

Pracę z technologicznymi nowinkami

Otwartą atmosferę

Jasną ścieżkę kariery:

Po 12 miesiącach pozycja Senior Full-Stack Web Developer – wynagrodzenie w przedziale 4000zł – 5000zł

Dodatkowo możliwość objęcia stanowiska Lead Frontend Developer lub Lead Backend Developer.

Praca w Business Link Poznań
Zgłoszenia w formie e-mail proszę wysyłać na skrzynkę: kontakt@g2team.pl z tytułem Rekrutacja.

G2 TEAM Agencja Interaktywna
Alphta Digital Lab

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-19
Wyświetlona: 5296 razy