Inżynier kontroli jakości oprogramowania/Tester

praca it: etat dla Comarch / Kraków

Tagi: Testowanie inżynier kontroli jakości oprogramowania

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat) znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne dobra znajomość języka angielskiego komunikatywność umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole skrupulatność

Zakres obowiązków:

przeprowadzanie, analiza i utrzymanie manualnych oraz zautomatyzowanych testów oprogramowania projektowanie nowych testów i rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej testowanie: testy funkcjonalne (w oparciu o wymagania, w oparciu o procesy biznesowe), testy akceptacyjne tworzenie testów automatycznych kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem udział w międzynarodowych projektach współpracę z doświadczonymi specjalistami pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-14
Wyświetlona: 4319 razy