Senior Ruby on Rails Developer (PLN 12,000- 15,000+)

praca it: etat dla Nabthat / Cała Polska

Tagi: Ruby on Rails programista

Poszukujemy osoby do naszego młodego i dynamicznego zespołu programistów.
Jesteśmy firmą, która oferuje technologie dla dealerow samochodów.

Zakres obowiązków:
- rozwijanie aplikacji Ruby on Rails
- tworzenie i ulepszanie kodu JavaScript do integracji z partnerami serwisu
- tworzenie i rozbudowa rozproszonego systemu aplikacji
- integracja aplikacji z zewnętrznymi usługami poprzez API
- sporządzanie specyfikacji i dokumentacji tworzonego kodu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie minimum 4 letnie
- umiejętność programowania i pisania czystego, dobrze zaprojektowanego kodu
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji Ruby on Rails
- doświadczenie w pracy z PostgreSQL
- doświadczenie w budowaniu aplikacji w oparciu o architekturę REST
- znajomość tematyki z zakresu integracji API
- umiejętność pisania testów RSpec
- umiejętność korzystania z Git
- znajomość HAML / HTML5 / CSS3 / JavaScript / jQuery
- znajomość języka angielskiego

Atutem będzie: - umiejętność pisania testów Jasmine - znajomość SASS / CoffeScript / Angular - umiejętność konfiguracji środowisk produkcyjnych dla Rails (Capistrano, Nginx)

Oferujemy:
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w trybie zdalnym
- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
- wpływ na kształt projektu
-przyjazną atmosferę pracy w młodym, międzynarodowym zespole
-stabilne zatrudnienie
-możliwość podróżowania do LA
-atrakcyjne zarobki w zależności od umiejętności i doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-12
Wyświetlona: 4067 razy