Analityk Biznesowy (możliwość pracy zdalnej)

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: BPMN

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Biznesowy

Zadania:
• Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych
• Weryfikacja rozwiązań pod kątem realizacji wymagań
• Opracowywanie modeli procesów biznesowych,
• Współpraca z zespołem projektowym
• Prowadzenie warsztatów z klientami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
• Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
• Umiejętność modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN, tworzenia przypadków użycia oraz diagramów zgodnych z notacją UML 2.0
• Praktyczna znajomość Enterprise Architect
• Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację

Oferujemy:
• Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
• Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
• Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
• Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość pracy zdalnej
• Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-12
Wyświetlona: 4740 razy