Programista SOA

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: SOA

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Udział w rozwoju i utrzymaniu architektury SOA w organizacji
• Projektowanie i implementacja usług biznesowych oraz integracyjnych na korporacyjnej szynie danych ESB
• Implementacja procesów i reguł biznesowych w silnikach BPM i ODM
• Współpraca z klientami wewnętrznymi w celu analizy i określenia zakresu zmian
• Wsparcie użytkowników systemów informatycznych w zakresie rozwijanych rozwiązań, wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
• Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
• Analiza i usuwanie zgłaszanych błędów
• Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych
• Otwartości na nowe technologie i poszerzanie swojej wiedzy zarówno technicznej z obszaru architektury SOA jak i biznesowej, która pozwoli efektywnie projektować rozwiązania

Wymagania:
• Ok. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (np. Projektowanie/implementacja integracji, modelowanie/implementacja procesów/reguł biznesowych)
• Znajomości zagadnień z obszaru integracji systemów oraz SOA
• Praktycznej znajomości mechanizmów: Webservices, MQ/JMS, Narzędzi Eclipse, Git/SVN, języka SQL i technologii relacyjnych baz danych
• Doświadczenia w programowaniu w jednym ze środowisk Java lub .net
• Znajomość notacji UML
• Umiejętności przeprowadzania analizy wymagań
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Samodzielności oraz umiejętności określania priorytetów
• Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji

Mile widziane:
• Mile widziana znajomość języka JavaScript oraz notacji BPMN
• Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami IBM (IIB, BPM, ODM) lub odpowiednikami

Oferujemy:
• Udział w realizacji strategicznych i zaawansowanych technologicznie projektów IT
• Rozwój kompetencji w obszarze projektowania i implementacji architektury SOA z wykorzystaniem światowej klasy narzędzi firmy IBM w obszarach:
• Projektowania i implementacji usług oraz integracji z wykorzystaniem korporacyjnej szyny danych ESB w postaci platformy IBM Integration Bus (dawniej Websphere Message Broker)
• Modelowanie i implementacji procesów biznesowych z wykorzystaniem platformy IBM BPM (Business Process Manager)
• Projektowania i implementacji reguł biznesowych z wykorzystaniem platformy IBM ODM (Operational Decision Manager)
• Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów w obszarze ww. Platform
• Umowę o pracę w renomowanej firmie
• Wymianę doświadczeń zawodowych oraz udział w profesjonalnych szkoleniach specjalistycznych z udziałem renomowanych firm
• Opiekę medyczną oraz możliwość nauki języka angielskiego i skorzystania z pakietu sportowo – rekreacyjnego
• Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
• Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane
• Wyjazdy integracyjne wykraczające osobowo poza zespół IT
• Pracę w młodym, otwartym i dynamicznie rozwijającym się zespole wykwalifikowanych specjalistów

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-28
Wyświetlona: 4288 razy