IT Support Team Leader

praca it: etat dla IPK Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: it produkcja zarzadzanie

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Obecnie dla naszego klienta, renomowanej i cenionej na rynku międzynarodowym Firmy produkcyjno-handlowej poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Nr ref.: TL-TS/08/15
Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:

• podejmowanie działań związanych z bieżącą pracą działu IT, zarządzanie infrastrukturą i procesami IT związanymi z produkcją;
• zarządzanie zespołem podczas codziennej pracy działu (w tym sprawozdawczość i wskaźniki KPI);
• wspieranie systemów IT i ITS wewnątrz firmy;
• zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami usług;
• przygotowywanie i zarządzanie umowami NDA i SLA;
• diagnozowanie obszarów wymagających poprawy działania w zakresie wydajności i wzmocnienia systemów bezpieczeństwa;
• koordynowanie prac związanych z usuwaniem awarii, odzyskiwaniem danych, konfiguracją systemów, itp.

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• praktyczna wiedza z zakresu utrzymania infrastruktury IT w firmie produkcyjnej;
• wiedza na temat ITIL i usług zorientowanych na IT będzie dodatkowym atutem;
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem, również międzynarodowym (4-5 osób);
• doświadczenie w utrzymywaniu relacji z zewnętrznymi dostawcami i podwykonawcami usług;
• wysoki poziom umiejętności zarządzania;
• wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• dyspozycyjność związana z zagranicznymi podróżami służbowymi (kilka razy w miesiącu).
Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę;
• pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
• bardzo dobrą atmosferę w pracy;
• rozbudowany pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-28
Wyświetlona: 4795 razy