Grafik - Webdesigner

praca it: etat dla PromoAgency / Kraków

Tagi: Grafik Webdesigner Photoshop Illustrator RWD

PromoAgency – agencja komunikacji marketingowej, która specjalizuje się w kampaniach sprzedażowych, zasięgowych i wizerunkowych. Wypromuje dowolny produkt i usługę w każdym z kanałów komunikacji.

Obecnie szukamy kogoś, kto swój dzień zaczyna od stron internetowych i chce tworzyć projekty, które się tam znajdą. Bądź naszym Webdesignerem!

Zakres obowiązków:

- Tworzenie oryginalnych layoutów stron internetowych opartych o współczesne trendy
- Opracowanie makiet serwisów i aplikacji webowych
- Współpraca przy tworzeniu aplikacji graficznych
- Projektowanie i tworzenie grafiki dla aplikacji mobilnych
- Tworzenie landing pages
- Realizacja grafiki na potrzeby kampanii marketingowych: banery reklamowe, newslettery oraz inne elementy graficzne
- Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych

Wymagamy:

- Posiadania portfolio dotychczasowych prac – warunek konieczny
- Doświadczenia w realizacji dużych projektów webowych
- Bardzo dobrej znajomości oprogramowania z pakietu Adobe ( Photoshop, Illustrator)
- Kreatywności oraz otwartości na nowe trendy w projektowaniu i reklamie
- Znajomości zasad usability, UX, typografii
- Umiejętności projektowania RWD oraz mobile
- Znajomości nowoczesnych trendów projektowania grafik na urządzenia mobilne oraz stacjonarne, responsive, one page
- Pomysłowości i nieszablonowych rozwiązań
- Wysokiego poczucia estetyki
- Komunikatywności

Mile widziane:

- Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu DTP

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
- Udział w dużych, ciekawych projektach
- Współpracę z młodym, kreatywnym zespołem
- Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-24
Wyświetlona: 5237 razy