Konsultant ds. wdrożeń BSS (Telekomunikacja)

praca it: etat dla Comarch SA / Kraków

Tagi: telekomunikacja

Zakres obowiązków:

udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych dla operatorów telekomunikacyjnych (głównie z Europy zachodniej)
analiza potrzeb klienta
konfigurowanie i rozwój danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
wsparcie techniczne/merytoryczne klientów
testy systemu w kontekście projektu

Wymagania:

wykształcenie wyższe(informatyka, telekomunikacja, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne); mile widziani studenci ostatnich lat
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
znajomość oprogramowania Microsoft Office

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość Comarch BSS BS (Billing System) i/lub Customer Care (CM)
znajomość języka PL/SQL, Oracle
znajomość języka Java
znajomość JavaScript Object Notation
wiedza biznesowa w dziedzinie telekomunikacji (np. systemy bilingowe, GSM)

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-23
Wyświetlona: 4796 razy