Web Developer

praca it: etat dla Find Staff / Kraków

Tagi: PHP Java MySQL CRM

Dla naszego Klienta, Firmy z branży e-commerce o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Krakowa – z możliwością pracy zdalnej

Zakres obowiązków:
• rozwijanie platformy e-commerce
• tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych do urządzenia
• praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii
• udział w procesie projektowym
• kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych)

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP OOP
• dobra znajomość baz danych (MySQL)
• dobra znajomość HTML, XHTML, CSS
• dobra znajomość Javascript, Ajax
• znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika
• język angielski na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość darmowego zakwaterowania dla osób dojeżdżających
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (prosimy o składanie własnych propozycji finansowych)
• ciekawą pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
• możliwość rozwoju zawodowego
• karta Multisport oraz Benefit

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-23
Wyświetlona: 4472 razy