Programista iOS

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Zielona Góra

Tagi: Objective-C Swift XCode

Cinkciarz.pl to jedna z największych firm branży IT w Zielonej Górze. Prowadzimy popularny serwis wymiany walut. Pracujemy w nowoczesnych technologiach. W tym roku zajęliśmy 27 miejsce na „Liście 500” przedsiębiorstw o najwyższej dynamice rozwoju i drugą pozycję w kategorii prywatnych firm z polskim kapitałem w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”. W związku z dynamicznym rozwojem spółki budujemy zespół zaangażowanych pracowników otwartych na nowe wyzwania. Szukamy ludzi z pasją i doświadczeniem.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • pracę w zespole nad utrzymaniem i implementacją nowych rozwiązań w ramach aplikacji przeznaczonych na platformę iOS.

Wymagania:

  • znajomość Objective-C,
  • znajomość Interface builder oraz Auto Layout,
  • znajomość środowiska Xcode.

Mile widziana:

  • znajomość Swift,
  • znajomość obsługi OS X,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją,
  • znajomość zagadnień związanych z dobrymi praktykami programistycznymi (TDD, wzorce projektowe),
  • posiadanie portfolio własnych aplikacji (lub możliwość zaprezentowania własnych rozwiązań),
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branży IT,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów w nowoczesnych technologiach,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-20
Wyświetlona: 4082 razy