Programista PHP / Zend Framework

praca it: etat dla Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl / Łódź

Tagi: programista PHP Zend framework

OSI Go3.pl z centralą w Łodzi poszukuje programistów PHP ze znajomością Zend Framework. Praca w biurze w Łodzi lub w oddziale firmy w Stalowej Woli, pełny etat lub własna działalność gospodarcza. W naszym zespole oczekujemy osób samodzielnych w organizacji swojego stanowiska pracy, optymistycznych, komunikatywnych, nastawionych na sukces, które potrafią rozwiązywać problemy zamiast je tworzyć.

Charakterystyka pracy: praca w kilkuosobowym zespole nad rozwojem projektów autorskich CMS, sklep internetowy itp.

Wymagania:
co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracach nad projektami Web
bardzo dobra znajomość PHP5 (preferowany Zend Framework), programowania obiektowego
bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS) i specyfiki aplikacji internetowych
min. podstawowa wiedza z zakresu algorytmiki i optymalizacji
znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

Mile widziane:
znajomość SVN
znajomość rozwiązań Open Source (frameworki, biblioteki)
znajomość notacji UML
znajomość wzorców projektowych
znajomość XML
znajomość SMARTY TEMPLATES

Zakres obowiązków:
projektowanie i praca nad nowymi projektami
rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
projektowanie i konsultowanie technicznych aspektów serwisów WWW

Oferujemy:
partnerską i przyjazną atmosferę
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny czas pracy
możliwości rozwoju zawodowego
udział w różnorodnych projektach informatycznych
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-29
Wyświetlona: 5794 razy