Account Manager

praca it: etat dla ONEFUTURE Sp. z o.o. / Dąbrowa Górnicza / Bytom

Tagi: account manager handlowiec

Zadania:

- realizacja planów sprzedażowych
- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
- przygotowywanie ofert handlowych
- pozyskiwanie i bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy klientów
- czynny udział w rozwoju produktów

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie w sprzedaży usług i produktów internetowych,
- znajomość branży internetowej oraz interaktywnej,
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz silna orientacja na wyniki,
- umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na zmiany.
- j. angielski zaawansowany w mowie i piśmie

Mile widziane:

- wysoka kreatywność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- terminowość, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- współudział przy tworzeniu nowych produktów Spółki,
- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,-
- pracę z nowymi technologiami i rozwiązaniami komunikacji internetowej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-28
Wyświetlona: 4868 razy