Traffic Specialist

praca it: etat dla Cube Group S.A. / Warszawa

Tagi: #Tech Support #Traffic Specialist #HasOffers

Jesteśmy pierwszym polskim domem mediowym performance – rocznie generujemy 2 miliardy złotych sprzedaży dla naszych klientów poprzez realizacje kompleksowych kampanii online nastawionych na efekt. Przygotowujemy m.in. strategię komunikacji, strategię mediową, planujemy i kupujemy media, wykonujemy prace kreatywne, wdrażamy i stale optymalizujemy działania online. Empik, PLL LOT, Żabka Polska, RWE, BZ WBK i Credit Agricole – to tylko część dużych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Oprócz nich nasze działania docenili także: magazyn „Media & Marketing Polska”, który przyznał nam tytuł Agencji Roku, jurorzy Efektonów, którzy nagrodzili srebrnymi statuetkami nasze kampanie dla Answear.com i Orange, a także jurorzy Golden Arrow, którzy wyróżnili nas za kampanię dla Reserved.

Idziemy jak burza, więc szukamy nowych talentów – jeśli chcesz z nami współtworzyć rynek reklamy internetowej w Polsce, dołącz do nas!

TRAFFIC SPECIALIST

Opis stanowiska:
Jest to praca głównie z systemem HasOffers, która polega na zakładaniu kampanii, ich monitoringu, sprawdzaniu kreacji mailing/display i ich wysyłka pod wydawców. Generowanie raportów oraz bliskiej współpracy z account’ami.

Do głównych zadań będzie należało:
• kontrola prawidłowej emisji reklam zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami klienta;
• optymalizacja kampanii;
• dodawanie materiałów reklamowych do kampanii oraz ich weryfikacja;
• współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:
• minimalna wiedza z zakresu SEM/SEO;
• dokładność, skrupulatność;
• podstawowa znajomość Google Tag Manager;
• podstawowa znajomość html i javascript;
• wiedza na temat specyfiki pracy agencji reklamowej, w tym modele rozliczeń, takie jak: CPC, CPM, CPA, CPS;
• znajomość i chęć rozwoju w branży internetowej (szukamy prawdziwych pasjonatów);
• duże umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista;
• samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy zorientowana na wysokie wyniki;
• kreatywne podejście do pracy, połączone z analitycznym myśleniem;
• nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy:
• pracę u lidera w branży e-marketingu, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• uczestniczenie w ciekawych projektach dla międzynarodowych marek;
• prywatne ubezpieczenie medyczne;
• benefit sportowy;
• liczne szkolenia;
• świetną atmosferę w zespole młodych i ambitnych pasjonatów branży internetowej;
• możliwość zdobycia unikatowej wiedzy i praktycznego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów z branży.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-14
Wyświetlona: 4847 razy