Programista 3D

praca it: etat dla Perfect Games Studio Jasiński, Parobczy Sp.j. / Poznań

Tagi: C++ OGRE OpenGL

Spółka technologiczna Perfect Games Studio z siedzibą w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: PROGRAMISTA TECHNOLOGII 3D do realizacji ambitnego i bardzo innowacyjnego projektu – portalu społecznościowego z elementami gry MMOG (Massive Multiplayer Online Game).

Zakres obowiązków:
• uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań
• programowanie i wdrażanie zaprojektowanych modułów i zmian
• tworzenie interfejsu użytkownika na podstawie projektów graficznych
Wymagania:
• praktyczna znajomość C++
• doświadczenie w programowaniu środowiska 3D
• znajomość silnika OGRE
• praktyczna znajomość OpenGL i zagadnień związanych z technologiami 3D
Dodatkowym atutem będzie:
• zrozumienie zagadnień sieciowych server/client
• umiejętność zarządzania zespołem
Cechy charakteru kandydata:
• otwartość na nowinki techniczne – przegląd rynku
• kreatywność, komunikatywność
• umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
• samodzielność i odpowiedzialność
• rzetelność, dokładność, sumienność.
Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego i dalszej kariery przy tworzeniu innowacyjnych aplikacji online,
• bardzo ciekawą pracę przy dużym i ambitnym projekcie,
• świetną atmosferę pracy, w młodym zespole,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
• Pracę na podstawie umowy zlecenia (pełne ubezpieczenie ZUS)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-22
Wyświetlona: 6341 razy