Programista C#

praca it: etat dla Jobs Plus / Kraków

Tagi: C# Programista bazy danych CAM CAD

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego, która od 2005 aktywnie wspiera swoich Klientów w poszukiwaniach najlepszych pracowników.

Dla naszego technologicznego Klienta poszukujemy obecnie dwóch entuzjastów do rozpoczęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
• Kodowanie i testowanie systemu CAM zgodnie ze specyfikacją projektową
• Utrzymywanie, dostosowanie oraz weryfikowanie systemu CAM w celu utrzymania działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną

Wymagania:
• Minimum roczna praca przy projekcie C#
• Znajomość .NET Framework 4.0 i wyżej
• Wykształcenie wyższe IT lub pokrewne
• Znajomość relacyjnych baz danych, znajomość CAD/CAM mile widziana
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
• Umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny, potem umowa na 2 lata)
• Praca w międzynarodowym środowisku dla dużego japońskiego koncernu
• Wyjazdy zagraniczne (szkolenia we Włoszech)
• Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-26
Wyświetlona: 4697 razy