Programista Java

praca it: etat dla Infinity Group / Białystok

Tagi: Programista Java Spring Framework Hibernate MySQL

Agencja interaktywna Infinity Group poszukuje nowej osoby do zespołu.
Stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

W Infinity Group będziesz się zajmował projektowaniem technicznych aspektów serwisów WWW, wdrażaniem aplikacji w oparciu o język Java – oraz ich rozwojem i utrzymaniem.

Czego oczekujemy:

- bardzo dobrych umiejętności w tworzeniu aplikacji w technologii JAVA (JSE/JEE) – popartych minimum czteroletnim doświadczeniem

- znajomości Spring Framework, Hibernate

- znajomości MySQL

- wyższego wykształcenia technicznego

– znajomości języka angielskiego

- kreatywności, umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności za powierzone zadania

Co oferujemy:

- Stałą pracę przy dużych projektach dla liderów na rynku polskim i międzynarodowym

- Świetną atmosferę w zgranym i doświadczonym zespole

- Satysfakcjonujące wynagrodzenie

- Komfortową przestrzeń i warunki do pracy oraz emocjonujące rozgrywki w piłkarzyki lub bilard :)

- Niepubliczną opiekę medyczną, pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-21
Wyświetlona: 15386 razy