Android Developer

praca it: etat dla Mundio Mobile Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Android

Deweloper Android Szybko rozwijającą się międzynarodowa korporacja telekomunikacyjna z siedzibą w Canary Wharf, Londyn, oraz filiami w 10 krajach.

Opis stanowiska :
Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego Android dewelopera, który będzie tworzyć najbardziej zaawansowane aplikacje mobilne na platformach Android dla naszych podstawowych produktów. Nasze aplikacje komunikują się poprzez VOIP. Potrzebujemy najlepszego z najlepszych, aby dołączył do naszego team’u i pomógł nam osiągnąć nowy poziom.

Obowiązki:
• Ścisła współpraca z pozostałymi deweloperami w tworzeniu aplikacji mobilnych,
• Praca w środowisku Android SDK oraz tworzenie sterowników przy użyciu najnowszych standardów dla aplikacji mobilnych
• Pisanie przejrzystego kodu wysokiej jakości wraz z rozbudowanymi notatkami, w dynamicznym środowisku profesjonalnego programowania inżynierskiego.
• Opracowanie całego cyklu powstawania aplikacji, konceptu, design’u, budowy, wdrażania, testów.
• Ujednolicanie platform, a w niektórych przypadkach aplikacji, aby przy minimalnych nakładach pracy móc je dostosowywać do innych marek; optymalizowanie wydajności aplikacji
• Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami w branży technologii mobilnych,
• Tłumaczenie rozwiązań i technologii zarówno technicznym jak i nietechnicznym interesariuszom

Wymagania:

• Kandydat będzie musiał dostarczyć co najmniej jedną aplikację Android, którą sam stworzył
• Doświadczenie w pracy z najnowszą platformą Android
• Eksperckie doświadczenie w pracy z Java, Android/Eclipse developer tool chain, wzorcami projektowymi.
• Wykształcenie wyższe w kierunku informatyka, systemy informatyczne lub równoważne doświadczenie.
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
• Znajomość SIP (Session Initial Protocol) jest plusem
• Wysokie zrozumienie standardów aplikacji mobilnych
• Doskonałe zrozumienie struktur informatycznych
• Skuteczne zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

• Międzynarodowe projekty, które łączą w sobie innowację oraz technologię, wspólnie z innymi entuzjastami programowania
• Jasne cele i pomoc w osiągnięciu profesjonalnych umiejętności

O nas: Jesteśmy pionierem na Europejskim rynku MVNO i posiada niezrównane, szerokie doświadczenie z Full MVNO Model. Naszą pierwszą pełną MVNO uruchomiliśmy w 2007 roku i od tego czasu ciągle się rozwijamy jako międzynarodowa korporacja telekomunikacyjna, z główną siedzibą w Canary Wharf, Londyn, oraz z filiami w 10 państwach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-17
Wyświetlona: 4273 razy