Programista PHP

praca it: etat dla ITEG / Warszawa

Tagi: programista PHP PHP programista

Firma z sektora IT o międzynarodowym zasięgu, poszukuje osoby na stanowisko Programisty PHP.

Obowiązki:

- udział w pracach programistycznych przy budowie nowego portalu
- tworzenie i testowanie nowych funkcjonalności
- rozwiązywanie bieżących problemów
- udział w pracach projektowych, opiniowanie i proponowanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej firmie
- przyjazną atmosferę pracy
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Wymagania / Oczekiwania:

- co najmniej 2 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych.
- bardzo dobra znajomość PHP 5
- znajomość MySQL i tworzenia optymalnych zapytań SQL
- znajomość Java Script (jQuery), CSS 3, HTML 5
- znajomość GIT lub SVN
- doświadczenie w korzystaniu z dowolnego frameworka MVC – używamy Phalcona
- doświadczenie z REST lub WebServices
- mile widziane doświadczenie z Google Maps i innych API.
- znajomość j. angielskiego pozwalająca bez problemów korzystać z dokumentacji technicznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-17
Wyświetlona: 3906 razy