Administrator systemowy

praca it: etat dla K2 Internet S.A / Warszawa

Osoba będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za administrację i utrzymanie usług centrum hostingowego.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wdrożeń systemów hostingowych,
  • bieżąca administracja nad powierzonymi systemami,
  • reagowanie na alarmy i monity,
  • udział w dyżurach alarmowych,
  • wykonywanie zleceń (ticket),
  • dbanie o prawidłowe działanie powierzonych systemów,
  • dbanie o dotrzymanie poziomu umów SLA,
  • dbanie o właściwy poziom usług, pomoc w rozwiązywaniu awarii i usterek, eskalacja problemów,
  • przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowych, dbanie o aktualizacje.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe, najlepiej dzienne o kierunku technicznym,
  • rzetelna wiedzę dot. systemów operacyjnych, sieci oraz urządzeń aktywnych sieci, systemów bazodanowych, macierzowych, backupowych oraz monitorujących,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w sytuacjach kryzysowych,
  • umiejętność przekazywania wiedzy pozostałym pracownikom,
  • znajomość języka angielskiego,
  • min 1 rok doświadczenia na stanowisku młodszego administratora systemowego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę nad innowacyjnymi projektami dla międzynarodowych klientów,
  • dostęp do najnowszych urządzeń z branży technologicznej,
  • przyjazną i pozytywną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia, kursy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-01-09
Wyświetlona: 5618 razy