Programista JavaScript

praca it: etat dla IT KONTRAKT / Warszawa

Tagi: JavaScript jQuery Ajax HTML CSS

Wymagania:

• Wiedza związana z funkcjonowaniem i architekturą stron/aplikacji internetowych.
• Dobra znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript, Ajax
• Znajomość HTML5 i CSS3
• Znajomość jQuery, Bootstrap, Backbone.js
• Doświadczenie w tworzeniu stron na urzadzenia mobile oraz responsive/adaptive design będą dodatkowymi atutami
• Doświadczenie w tworzeniu stron Single Page Application będzie dodatkowym atutem
• Znajomość HTML5 i CSS3 dla rozwiązań mobilnych będzie dodatkowym atutem.
• Angielski na poziomie dobrym (w mowie i piśmie)

Zadania do realizacji:

• Aktualizowanie treści i rozbudowa stron internetowych (HTML, CSS, JavaScript).
• Współpraca z jednostkami biznesowymi i zespołami analitycznymi w zakresie tworzenia rozwiązań informatycznych (opiniowanie, sugerowanie rozwiązań, projektowanie zmian).
• Udział w projektach technologicznych.
• Realizacja prac programistycznych (JavaScript).
• Uczestnictwo w testach aplikacji internetowych.

Rekrutacja jest prowadzona do zespołu który zajmuje się tworzeniem/utrzymaniem content oraz front end developmentem.

Co możemy zaproponować?

• Wysokie wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia od 60 do 80 zł/h
• Budżet szkoleniowy
• Benefity w postaci opieki medycznej i karty multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-10
Wyświetlona: 4300 razy