Front-end Developer

praca it: etat dla IT KONTRAKT / Warszawa

Tagi: JavaScript jQuery Angular HTML CSS

Opis stanowiska:

• Praca w charakterze programisty specjalizującego się w zagadnieniach webowych i front-endowych, z możliwością rozwoju w warstwie backend
• Rozwój i utrzymanie systemów wspierających min. platfomę handlu walutowego Forex
• Praca w metodologii Agile Scrum
• Aktywne projektowanie i implementowanie rozwiązań
• Możliwość prowadzenia projektu do strony technicznej

Wymagania:

• Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość JavaScript, jQuery i Angular.js
• Dobra znajomość HTML 5 i CSS 3
• Dobra znajomość technologii ASP.NET MVC
• Praktyczna znajomość narzędzi kontroli wersji (GIT, TFS/SVN)
• Samodzielność, komunikatywność, chęć rozwoju

Co możemy zaproponować?

• Wysokie wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia od 80 do 120 zł/h
• Budżet szkoleniowy
• Benefity w postaci opieki medycznej i karty multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-10
Wyświetlona: 4408 razy