Konsultant SAS

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: ETL SAS DI DQ 4GL SQL JAVA PHP

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis projektu:
• Miejsce pracy: Warszawa,
• Branża: projekty realizowane dla różnych branż,
• Forma współpracy: kontrakt lub inna do indywidualnego ustalenia,
• Długofalowa współpraca (min. 1 rok).

Opis stanowiska/ zakres zadań:
• Realizacja projektów dla różnych branż z wykorzystaniem oprogramowania SAS Data
Integration lub narzędzi ETL i baz danych.

Wymagane umiejętności:
• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne,
• Minimum pół roku doświadczenia z wykorzystaniem SAS DI/DQ lub narzędzi ETL,
• Wiedza i umiejętności dotyczące zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (metody
modelowania danych),
• Umiejętność programowania w jednym z języków: Java, PHP, 4GL, SQL ,
• Doświadczenie w projektowaniu i implementowaniu systemów informatycznych,
• Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu inżynierii oprogramowania oraz technologii związanych z aplikacjami w środowisku klient- serwer,

Wymagana znajomość języków obcych:
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:
• Realizację projektów dla różnych branż w firmie będącej globalnym liderem rozwiązań
Business Intelligence,
• Stałe podnoszenie kompetencji dzięki szkoleniom z zakresu rozwiązań SAS Institute,
• Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-08
Wyświetlona: 4618 razy