Flex Developer / Web Developer

praca it: etat dla X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. / Warszawa

Tagi: flex air actionscript flash svn

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. W 2002 roku XTB rozpoczęło działalność na rynku Polskim a następnie na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością. XTB jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie.

OPIS STANOWISKA:

- Tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
- Implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
- Integracja rozwiązań webowych z systemami CRM

WYMAGANIA:

- Min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji z zastosowaniem Flex
- Umiejętność obiektowego programowania w języku ActionScript 3
- Umiejętność tworzenia aplikacji Flex
- Umiejętność tworzenia aplikacji Air
- Doświadczenie w pracy z Flash Builder
- Doświadczenie w pracy z Flash Professional
- Znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

- Znajomość HTML5/CSS, JavaScript
- Znajomość AngularJS, Bootstrap, jQuery, Node.js
- Znajomość Protractor
- Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
- Doświadczenie w internacjonalizacji aplikacji
- Znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami

OFERUJEMY:

- Pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole
- Możliwość uczestniczenia w nieszablonowych projektach informatycznych projektach prowadzonych w metodologii Agile (Scrum)
- Pakiet świadczeń pozapłacowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-03
Wyświetlona: 4891 razy