Web Developer

praca it: etat dla X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. / Warszawa

Tagi: HTML5 CSS Angular Bootstrap jQuery

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. W 2002 roku XTB rozpoczęło działalność na rynku Polskim a następnie na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością. XTB jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie.

TWOJE OBOWIĄZKI:

- tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
- implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
- integracja rozwiązań webowych z systemami CRM

WYMAGANIA:

- dobra znajomość HTML5/CSS, JavaScript
- min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
- znajomość AngularJS
- dobra znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
- znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

- znajomość frameworków takich jak Bootstrap, jQuery
- znajomość Node.js
- znajomość Protractor
- doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
- doświadczenie w internacjonalizacji aplikacji

OFERUJEMY:

- pracę w młodym, międzynarodowym zespole
- pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile (Scrum)
- udział w nieszablonowych projektach informatycznych
- pakiet świadczeń pozapłacowych
- pracę na pełny etat

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-02
Wyświetlona: 4770 razy