Programist PHP

praca it: etat dla Leanle Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP Symfony Zend SCRUM HTML

Opis stanowiska pracy

Firma Leanle poszukuje programistów PHP do pracy nad projektami realizowanymi dla klientów z Polski oraz z Europy. Prace mogą być wykonywane w trybie zdalnym.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w rozwijaniu aplikacji www
  • doskonała znajomość PHP 5.x
  • znajomość frameworków PHP np. Zend, Symfony
  • znajomość LAMP
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, Oracle)
  • bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3/JavaScript
  • znajomość frameworków JavaScript np. jQuery, AngularJS
  • umiejętność pisania aplikacji RWD, Responsive Web Design
  • zdolności analityczne, projektowania oraz testowania aplikacji
  • znajomość narzędzi testujących takich jak Selenium oraz Continous Integration (Jenkins) dużym plusem
  • doświadczenie w tworzeniu oraz dokumentacji serwisów REST
  • znajomość Agile – zwinnych metodyk (SCRUM)
  • znajomość GIT i platformy GitHUB
  • znajomość TDD (Test Driven Development)
  • znajomość BDD (Behaviour Driven Development) dużym plusem
  • znajomość RabbitMQ, MongoDB dużym plusem
  • znajomość języka angielskiego jest dużym plusem

Zakres odpowiedzialności

  • przegląd wymagań biznesowych oraz przeprowadzanie technicznej analizy wymagań
  • współpraca z innymi członkami zespołu
  • tworzenie solidnej i szczegółowej dokumentacji technicznej w trakcie życia projektu
  • pisanie czystego, modularnego kodu
  • współpraca z zespołem QA i wsparcia technicznego w celu szybkiego usunięcia błędów i nanoszenia poprawek
  • zgłaszanie usprawnień czyniących aplikację lepszą i łatwiejszą w użyciu

Kwalifikacje

  • styl pracy nie wymagający ciągłego nadzoru
  • bardzo dobra komunikatywność
  • styl pracy zorientowany na detale oraz jakość

Co oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • elastyczną formę zatrudnienia:
  • umowa zlecenie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • doskonałą lokalizację biura w centrum Kazimierza
  • pracę nad ciekawymi projektami realizowanymi dla klientów z Polski oraz z Europy
  • szkolenia
  • miłą atmosferę pracy bez korporacyjnych regulacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-27
Wyświetlona: 4520 razy