Tester Oprogramowania

praca it: etat dla EXPERIS IT / Katowice

Tagi: tester testowanie

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie dostarczania systemów bezpieczeństwa dla transportu naziemnego, przestrzeni powietrznej, działalności obronnej oraz transakcji elektronicznych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Analiza podstaw testów w celu zidentyfikowania warunków testowych
  • Projektowanie oraz tworzenie środowisk testowych
  • Tworzenie przypadków testowych i scenariuszy testów w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową
  • Projektowanie, tworzenie oraz wykonywanie testów automatycznych w środowisku ciągłej integracji
  • Monitorowanie wykonywanych testów automatycznych, analizę wyników testów oraz raportowanie defektów
  • Tworzenie oraz archiwizowanie dokumentacji technicznej związanej z opisem testów, raportem ich
  • wykonania oraz działania aplikacji
  • Współpracę z zespołem rozwijającym aplikację

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w testowaniu systemów informatycznych
  • Znajomość języków skryptowych (np. Ruby, Python, Bash)
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych (sieci TCP/IP)
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows
  • Mile widziana znajomość zagadnień sieci bezprzewodowych (WiFi,LTE etc.) oraz baz danych

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • Przyjazną atmosferę i kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy.
  • Rozpoczęcie współpracy w formie: kontrakt B2B

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-25
Wyświetlona: 4458 razy