Młodszy programista ETL

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Młodszy Programista ETL Java VB VBA

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis projektu:

• Miejsce pracy: Warszawa,
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,
• Stawka: 200-300 zł netto + VAT / dzień (stawka uzależniona od formy współpracy),
• Start: ASAP (Umowa na początek na rok, później bezterminowo).

Opis stanowiska/ zakres zadań:

• Kodowanie, projektowanie zmian i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową,
• Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania jego działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną, zapewnienie wsparcia dla użytkowników,
• Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych,
• Wdrożenie w kulturę organizacyjną firmy,
• Wspieranie realizacji bieżących projektów.

Wymagane umiejętności:

• Ukończone wyższe studia techniczne lub studenci IV,V roku (znajomość zagadnień informatycznych i programistycznych na poziomie studiów technicznych),
• Znajomość SQL
• Umiejętność programowania (np. VB, VBA),
• Zdolności analityczne,
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

• Możliwość nauki i rozwoju we współpracy z doświadczonymi konsultantami,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności związanych z pracą w projektach informatycznych,
• Atrakcyjne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
• Pracę w firmie będącej liderem oprogramowania Business Intelligence,
• Możliwość przedłużenia współpracy po zakończonym projekcie.

Osoba kontaktowa: Kordian Kowalewski Konsultant ds. Rekrutacji IT

Tel: 791 505 743
Email: k.kowalewski@itfs.pl
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-22
Wyświetlona: 4773 razy