Webdveloper / Programista PHP

praca it: etat dla BOMB.pl / Katowice

Tagi: Programista PHP MySQL webdeveloper

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z resztą zespołu przy dużych projektach lub samodzielnie wykonywała mniejsze projekty [zajmujemy się głównie dostarczaniem wyspecjalizowanych aplikacji internetowych (przede wszystkim wszelkiego rodzaju serwisy społecznościowe – web 2.0), systemów zarządzania treścią (CMS)].

Wymagania

- biegle PHP5 OOP
- dobrze MySQL
- bezwzględna terminowość, systematyczność
- dbałość o produkowany kod: czysto, przejrzyście, z komentarzami (PHPDoc)
- umiejętność analizy cudzego kodu, wprowadzania poprawek i podnoszenia jego jakości

Mile widziane

- znajomość frameworka KohanaPHP i/lub ZendFramework
- doświadczenie w pracy grupowej (SVN)
- znajomość JS/JQuery

Kolejny etap rekrutacji to ocena nadesłanych fragmentów kodu (MVC).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-19
Wyświetlona: 8614 razy