Java Software Engineer

praca it: etat dla Manpower / Bielsko Biała

Tagi: Programista Java

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: JAP/011/PLM
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
- udział w projektowaniu i rozwoju aplikacji klasy Java EE pod nadzorem starszych programistów
- udział w planowaniu i demonstracji wykonanej pracy
- udział w codziennych scrumach w celu prezentacji bieżących postępów w pracy i zgłaszaniu ewentualnych problemów.

Wymagania:
- co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji Java/Java EE
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na poprawną komunikację zarówno słowną, jak i pisemną
- doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym
- znajomość Web Service: SOAP i REST
- znajomość standardów produkcji oprogramowania TDD, Clean Code.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowane pozycji, w międzynarodowym zespole profesjonalistów
- możliwość szkoleń w zakresie nowych technologii zarówno w Polsce jak i za granicą
- pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna, karta Multisport
- miła atmosfera oraz elastyczny czas pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-15
Wyświetlona: 4561 razy