Java Developer

praca it: etat dla Connectis / Kraków

Tagi: Java Angular Kraków Rzeszów jee j2ee

Masz doświadczenie w technologii AngularJS? Stawiasz na rozwój w technologiach front-endowych? Jesteś zainteresowany tylko ciekawymi projektami? Aplikuj do nas!

OPIS STANOWISKA:

• Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
• Rozwój i utrzymanie istniejącego kodu oprogramowania
• Analiza i ocena projektowa wymagań klienta
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy jako Front-end Developer
• Bardzo dobra znajomość technologii HTML5, CSS, JavaScript
• Bardzo dobra znajomość frameworka: AngularJS, jQuery, REST, JSON
• Praktyczna znajomość JAVA, SPRING
• Znajomość języka zapytań SQL

OFERUJEMY:

• Elastyczne formy zatrudnienia
• Pełne wsparcie przy projekcie
• Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie na krakowskim rynku!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-12
Wyświetlona: 4812 razy