Poszukiwany programista Java

praca it: etat dla Cubiware Sp.zo.o. / Warszawa

Tagi: Programista Java Linux EE

Cubiware jest spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń interaktywnej telewizji cyfrowej oraz internetowej. Firma współpracuje z klientami i partnerami zagranicznymi, a nasze oprogramowanie jest używane w USA, krajach Europy Zachodniej oraz w Azji. Naszymi Klientami są producenci urządzeń elektronicznych oraz operatorzy telekomunikacyjni. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Programisty Java

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i implementacja oprogramowania w Java dla komponentów systemów Video On Demand i IPTV
Wymagania:
• dobra znajomość i umiejętność programowania w środowisku J2EE
• znajomość frameworków
• znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie
• umiejętność logicznego myślenia
• zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
• Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-15
Wyświetlona: 5178 razy